2e wedstrijd 2025

Verslag van de wedstrijd aan de Stierenbaai – 1e Paasdag
Op Eerste Paasdag verzamelden we ons met z’n tienen aan de Stierenbaai voor de volgende ronde van de Z-competitie. En wat een mooie dag was het! Onder een stralend zonnetje en met goede moed begonnen we aan de wedstrijd, en het was al snel duidelijk: iedereen had er zin in.
Het vissen verliep prima – alle deelnemers hebben vis weten te vangen, wat altijd mooi meegenomen is. In totaal werd er maar liefst 38 kilo vis uit het water gehaald! Dat is een flinke stijging ten opzichte van de vorige wedstrijd, waarin we met 14 man op 25 kilo uitkwamen. Een mooi resultaat dus!
Hoewel echt grote vissen uitbleven, zijn er wél twee prachtige windes gevangen die het hoogtepunt van de dag vormden. Verder bleef de vangst over de hele groep mooi verdeeld, wat ook bijdraagt aan de sfeer en sportiviteit.
We willen alle deelnemers hartelijk bedanken voor hun aanwezigheid en enthousiasme. Jullie maken de competitie tot wat het is. We kijken nu alweer uit naar de volgende wedstrijd, die gevist zal worden op de Slenk – hopelijk met net zo'n mooie opkomst én weer zulke goede vangsten!
Tot de volgende!
— De schub